Používání snů v párovém poradenství a terapii. Jungiánský přís

Kód: 8717108

Úplný název:

Používání snů v párovém poradenství a terapii. Jungiánský přís (Nellová Renée):

Autor a popis:

Nellová Renée, Emitos, 140 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
73 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Smysl každé terapie a také párového poradenství tkví v tom, že pomáhají lidem vést dialog se sebou samým. Takový dialog představuje způsob, jak nastoupit na cestu individuace. Jedním z hlavních úkolů individuačního procesu je usmíření protikladů v psýché, především pak rozporu mezi vědomím a nevědomím. Sny vytvářejí most mezi těmito dvěma světy.Manželští a rodinní poradci často v této oblasti nemají valné zkušenosti, neboť výklad snů nebyl součástí jejich výcviku. Renée Nellová na různých příkladech z praxe dokládá, jak lze při párovém poradenství používat sny pro stanovení diagnózy a prognózy, jak se ve snech projevuje reakce nevědomí na terapii, jak se v nich zrcadlí přenos a protipřenos a jakým způsobem sny naznačují další vývoj partnerského vztahu po ukončení terapie.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Používání snů v párovém poradenství a terapii. Jungiánský přís do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Používání snů v párovém poradenství a terapii. Jungiánský přís.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Používání snů v párovém poradenství a terapii. Jungiánský přís (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Používání snů v párovém poradenství a terapii. Jungiánský přís bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Používání snů v párovém poradenství a terapii. Jungiánský přís doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Používání snů v párovém poradenství a terapii. Jungiánský přís