Povídačky u kasičky - rozvoj finanční gramotnost dětí - Hra

Kód: 7287004

Úplný název:

Povídačky u kasičky - rozvoj finanční gramotnost dětí - Hra (Löflerová Andrea):

Autor a popis:

Löflerová Andrea, Aligames, 0 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
198 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Hra a je složená ze 42 kartiček na karabině, které jsou metodicky seřazeny dle posloupnosti se 40 názornými kreslenými obrázky, které doplňují dané téma a 300 otázek a úkolů rozdělenými do 5 oblastí, které všestranně děti rozvíjí. Hra je rozdělena na část povídání, dívání, počítání, hádání a vyprávění. U vybraných úkolů a otázek jsou v závěru kartiček i správná řešení nebo nápověda přímo na stránce s úkolem. Je to jednoduchá zábavná i naučná hra pro min. 1 dítě ve věku 6- 11 let a 1 dospělého. Díky praktické karabině, která kartičky spojuje, lze hru vzít pohodlně kamkoli s sebou a dát si ji např. na batoh, do auta a hrát ji s dětmi kdekoli doma, na výletě, v autě, restauraci či u vody.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Povídačky u kasičky - rozvoj finanční gramotnost dětí - Hra do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Povídačky u kasičky - rozvoj finanční gramotnost dětí - Hra .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Povídačky u kasičky - rozvoj finanční gramotnost dětí - Hra (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Povídačky u kasičky - rozvoj finanční gramotnost dětí - Hra bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Povídačky u kasičky - rozvoj finanční gramotnost dětí - Hra doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Rozvoj pro starší děti

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Rozvoj dítěte / Rozvoj pro starší děti / Povídačky u kasičky - rozvoj finanční gramotnost dětí - Hra