Povídky ke kávě II. aneb Jak přežít (v) manželství a zachovat si zdravý ženský rozum

Kód: 8793844

Úplný název:

Povídky ke kávě II. aneb Jak přežít (v) manželství a zachovat si zdravý ženský rozum (Hrabáková Hana):

Autor a popis:

Hrabáková Hana, Machart, 84 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 6.11.2016
 
 
 
 
 
118 Kč (169 Kč)
  / ks  
koupit
 

Hana Hrabáková po loňském úspěšném literárním debutu přichází s dalším dílem své povídkové série. Autorka oslovuje čtenáře uceleným souborem humorných textů doslova „ze života“. Podtitul povídkové knihy „Jak přežít (v) manželství a zachovat si zdravý ženský rozum“ jasně napovídá, okolo čeho se její humorné texty tematicky točí. A nutno dodat, že ješitného mužského čtenáře většina povídek příliš nepotěší... Ale co naplat? Takový je život a Hana Hrabáková dobře ví, o čem píše. Vždyť jen literárně vypointovala to, co čtenářky také zažívají a co jim život s jejich protějšky někdy naservíruje. Kniha se nesnaží předem se odstřihnout od mužské části čtenářstva. Kdo z pánů má trochu smyslu pro sebeironii a dokáže se na život podívat i z nadhledu, bude se při čtení bavit jistě stejně dobře, jako dámy čtenářky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Povídky ke kávě II. aneb Jak přežít (v) manželství a zachovat si zdravý ženský rozum do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Povídky ke kávě II. aneb Jak přežít (v) manželství a zachovat si zdravý ženský rozum.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Povídky ke kávě II. aneb Jak přežít (v) manželství a zachovat si zdravý ženský rozum (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Povídky ke kávě II. aneb Jak přežít (v) manželství a zachovat si zdravý ženský rozum bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 
Knihkupectví / PŘIPRAVUJEME / Povídky ke kávě II. aneb Jak přežít (v) manželství a zachovat si zdravý ženský rozum