Povídky malostranské - Adaptovaná česká próza + CD (AJ,NJ,RJ)

Kód: 8748160

Úplný název:

Povídky malostranské - Adaptovaná česká próza + CD (AJ,NJ,RJ) (Neruda Jan):

Autor a popis:

Neruda Jan, Akropolis, 100 stran, jazyk - angličtina, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
157 Kč (225 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Populární Povídky malostranské známého českého autora Jana Nerudy vycházejí v rámci řady Adaptované české prózy určené studentům češtiny jako cizího jazyka. Adaptované Nerudovy povídky již vyšly v několika dotiscích, nyní se objevují v nové, přehlednější grafické podobě. Básník, prozaik a novinář Jan Neruda (1834-1891) patří k nejznámějším českým autorům devatenáctého století. Jeho jméno nese jedna z ulic u Pražského hradu, kde se v domě U Dvou slunců narodil. Neruda prožil v Praze celý život a s tímto městem je spojené i jeho dílo. Jeho povídky s jemnou ironií a psychologickou věrností představují lidi a lidičky z pražské Malé Strany. Díky nim máme možnost objevovat zapomenuté kouzlo starého světa, ale i nadčasové portréty lidských charakterů. Publikace přináší stručný medailon Jana Nerudy, šest jeho adaptovaných povídek a krátkou informaci o domovních znameních staré Prahy. Dále obsahuje soubor gramaticko-lexikálních cvičení ke každému textu, česko-anglicko-německo-ruský slovníček a klíč ke cvičením. Součástí svazku je i audio CD s kompletní nahrávkou knihy. Kniha je určena pro úroveň B1, tedy pro středně a více pokročilé studenty.

Nahlédnout do Povídky malostranské - Adaptovaná česká próza + CD (AJ,NJ,RJ) Nahlédnout do Povídky malostranské - Adaptovaná česká próza + CD (AJ,NJ,RJ)

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Povídky malostranské - Adaptovaná česká próza + CD (AJ,NJ,RJ) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Povídky malostranské - Adaptovaná česká próza + CD (AJ,NJ,RJ).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Povídky malostranské - Adaptovaná česká próza + CD (AJ,NJ,RJ) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Povídky malostranské - Adaptovaná česká próza + CD (AJ,NJ,RJ) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Povídky malostranské - Adaptovaná česká próza + CD (AJ,NJ,RJ) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Světová klasická literatura

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Světová literatura / Světová klasická literatura / Povídky malostranské - Adaptovaná česká próza + CD (AJ,NJ,RJ)