Povinná mlčenlivost v souvislosti s poskytováním zdravotních služeb

Kód: 7478476

Úplný název:

Povinná mlčenlivost v souvislosti s poskytováním zdravotních služeb (Uherek Pavel):

Autor a popis:

Uherek Pavel, Wolters Kluwer, 216 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
321 Kč (382 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha popisuje právní úpravu povinné mlčenlivosti a praktické problémy vznikající při sdělování údajů o zdravotním stavu a nakládání s nimi. Kniha se tedy soustředí na rozbor pravidel přístupu k údajům zahrnutým ve zdravotnické dokumentaci nebo získaných při poskytování zdravotní péče. Zabývá se jak obecnými dopady právní úpravy a její celkovou filozofií, tak konkrétní kazuistikou. Pozornost je podrobně věnována nejen subjektům a předmětu povinné mlčenlivosti, ale také širokému spektru výjimek z mlčenlivosti a odpovědnosti za její porušení. Práce reflektuje stávající právní úpravu, tj. zejména zákon o zdravotních službách a další zdravotnické předpisy stejně jako související části nového občanského zákoníku.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Povinná mlčenlivost v souvislosti s poskytováním zdravotních služeb do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Povinná mlčenlivost v souvislosti s poskytováním zdravotních služeb.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Povinná mlčenlivost v souvislosti s poskytováním zdravotních služeb (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Povinná mlčenlivost v souvislosti s poskytováním zdravotních služeb bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Povinná mlčenlivost v souvislosti s poskytováním zdravotních služeb doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pravo

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Pravo / Povinná mlčenlivost v souvislosti s poskytováním zdravotních služeb