Povrchové úpravy dřeva - Lakování, moření, lazurování a lepení

Kód: 2474715

Úplný název:

Povrchové úpravy dřeva - Lakování, moření, lazurování a lepení (Tesařová Daniela): Lakování, morení, lazurování a lepení

Autor a popis:

Tesařová Daniela, Grada, 136 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
152 Kč (179 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Povrchová úprava zlepšuje vzhled dřevěných výrobků, ale také dřevo ochrání a tím pádem prodlouží jeho životnost. Kvalita povrchové úpravy zvýrazňuje přirozenou krásu dřeva, zdokonaluje užitné vlastnosti výrobků, potlačuje barevné rozdíly a někdy omezuje i emise z podkladových materiálů. Je tedy velmi důležité vědět, jak dřevo správně ošetřovat, jaký nátěr vybrat, jak s ním správně pracovat. Zkušená autorka vás seznámí s jednotlivými druhy nátěrových hmot vhodných pro dokončování materiálů na bázi dřeva a se způsoby nanášení ať už jde o lakování, moření, lazurování či lepení. Dozvíte se, jaký je nejvhodnější nátěr na plot, jak nejlépe ošetřit podlahu, okenní rám či zrenovovat starožitný nábytek. Rozsáhlá kapitola je věnována vadám povrchových úprav, které mohou vzniknout při dokončování úpravy dřevěných výrobků, kde autorka radí, jak se nejrůznějším defektům vyhnout či jak je napravit.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Povrchové úpravy dřeva - Lakování, moření, lazurování a lepení do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Povrchové úpravy dřeva - Lakování, moření, lazurování a lepení.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Povrchové úpravy dřeva - Lakování, moření, lazurování a lepení (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Povrchové úpravy dřeva - Lakování, moření, lazurování a lepení bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Povrchové úpravy dřeva - Lakování, moření, lazurování a lepení doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pro muže

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Pro muže / Povrchové úpravy dřeva - Lakování, moření, lazurování a lepení