Pozemní stavitelství v kresbách pro 1. - 4.r. SPŠ stavebních

Kód: 8681716

Úplný název:

Pozemní stavitelství v kresbách pro 1. - 4.r. SPŠ stavebních (Novotný J., Michálek J.):

Autor a popis:

Novotný J., Michálek J., SOBOTÁLES, 112 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
188 Kč (205 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Učebnice Pozemní stavitelství v kresbách, kterou napsali Jan Novotný a Jozef Michálek, obsahuje základní informace o pozemním stavitelství.

Její převážnou náplní jsou ukázky stavebně konstrukčních variant řešení budov a jejich částí, což tvoří asi 70% náplně výuky pozemního stavitelství na SPŠ stavebních. Učebnice nezahrnuje montované stavby, poruchy, rekonstrukce a adaptace budov, typologii bytových a občanských staveb, technická zařízení budov a další menší oddíly. Publikace je doplňkovou učební příručkou pro studenty 1. až 4. ročníku stavebních průmyslovek. Forma kreslených obrázků se stručným výkladem zaměřeným na zodpovězení otázek co, proč a jak objasňuje srozumitelným způsobem problematiku pozemního stavitelství i pro širší veřejnost.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pozemní stavitelství v kresbách pro 1. - 4.r. SPŠ stavebních do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pozemní stavitelství v kresbách pro 1. - 4.r. SPŠ stavebních.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pozemní stavitelství v kresbách pro 1. - 4.r. SPŠ stavebních (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pozemní stavitelství v kresbách pro 1. - 4.r. SPŠ stavebních bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pozemní stavitelství v kresbách pro 1. - 4.r. SPŠ stavebních doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Pozemní stavitelství v kresbách pro 1. - 4.r. SPŠ stavebních