Poznejte dobro v sobě! - Jak se naučit používat afirmace

Kód: 7349234

Úplný název:

Poznejte dobro v sobě! - Jak se naučit používat afirmace (Hay Louise L.): Jak se naucit používat afirmace

Autor a popis:

Hay Louise L., Pragma, 119 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
158 Kč (198 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

V této úchvatné knize hovoří Louise L. Hay o síle a významu afirmací a ukazuje vám, jak je právě v tento okamžik použít. Louise vysvětluje, že když si vytvoříte afirmativní prohlášení, ve skutečnosti své podvědomé mysli sdělujete: „Přijímám svou zodpovědnost. Uvědomuji si, že existuje něco, co mohu udělat, abych se změnil.“ Na těchto stránkách se Louise věnuje specifickým tématům a záležitostem (zdraví, úzkostným emocím, závislostem, otázkám prosperity, lásky a intimity, a dalším) a představuje cvičení, která vám ukazují, jak uskutečnit prospěšné změny v prakticky každé oblasti vašeho života. Louise L. Hay, autorka mezinárodního bestselleru Miluj svůj život (You Can Heal Your Life), je lektorkou a učitelkou metafyziky, jež po celém světě prodala více než 40 milionů knižních výtisků. Více než 25 let napomáhá Louise miliónům lidí v objevování a využívání plného potenciálu jejich vlastních kreativních sil k osobnímu růstu a sebeléčení. Byla hostem show Oprah Winfrey a mnoha dalších televizních a rozhlasových programů jak v USA tak i v zahraničí. Louise je zakladatelkou a prezidentkou nakladatelství Hay House, Inc., které rozšiřuje knihy, audio a video nahrávky, jež přispívají k léčení planety.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Poznejte dobro v sobě! - Jak se naučit používat afirmace do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Poznejte dobro v sobě! - Jak se naučit používat afirmace .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Poznejte dobro v sobě! - Jak se naučit používat afirmace (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Poznejte dobro v sobě! - Jak se naučit používat afirmace bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Poznejte dobro v sobě! - Jak se naučit používat afirmace doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Poznejte dobro v sobě! - Jak se naučit používat afirmace