Pozpátku kolem zeměkoule - 484 dní na cestě * Příběhy * Mapy * Tipy

Kód: 9061374

Úplný název:

Pozpátku kolem zeměkoule - 484 dní na cestě * Příběhy * Mapy * Tipy (Krejčová Kateřina, Ptáčník Petr):

Autor a popis:

Krejčová Kateřina, Ptáčník Petr, Ebenový slon, 304 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 23.11.2016
 
 
 
 
 
419 Kč (598 Kč)
  / ks  
koupit
 

Co vás může potkat na cestě kolem světa, když se přesouváte pěšky nebo stopem, bydlíte u místních nebo ve stanu, část cesty s sebou máte dvě děti, chcete se potápět, vylézt na šestitisícovku, vidět, co jste ještě nikdy neviděli, a poznat svět na dřeň? Někdy to může trochu bolet, často to není ani trochu pohodlné, ale rozhodně to stojí za to!

O cestě kolem světa z Ohňové země až na Aljašku, na tropické ostrovy Tichého oceánu, kolem dokola Novým Zélandem, prostředkem přes Austrálii, křížem krážem Jihovýchodní Asií a přes Čínu, Mongolsko a Rusko zase zpátky domů.

Nakouknete s námi do fidžijské domácnosti, mongolské jurty, za novozélandský vodopád, na vrchol šestitisícovky, mezi medvědy grizzly, do chrámů mnoha světových náboženství, do dětské duše, do džungle, do velkoměsta, do divočiny i do našeho vztahu.

60 kapitol, 45 užitečných mapek, 41 autentických úryvků z deníku a prověřené tipy kde jíst, kde spát, co mít s sebou, jakou aplikaci kde používat, co zaručeně vidět nebo od čeho se radši držet dál. Skvělá inspirace pro cestovatele a báječná zábava pro ty, kteří si o velkých cestách rádi čtou.

 
Pozpátku kolem zeměkoule - 484 dní na cestě * Příběhy * Mapy * Tipy
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pozpátku kolem zeměkoule - 484 dní na cestě * Příběhy * Mapy * Tipy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pozpátku kolem zeměkoule - 484 dní na cestě * Příběhy * Mapy * Tipy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pozpátku kolem zeměkoule - 484 dní na cestě * Příběhy * Mapy * Tipy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pozpátku kolem zeměkoule - 484 dní na cestě * Příběhy * Mapy * Tipy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pozpátku kolem zeměkoule - 484 dní na cestě * Příběhy * Mapy * Tipy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cestování

 
Knihkupectví / Náš svět / Cestování / Pozpátku kolem zeměkoule - 484 dní na cestě * Příběhy * Mapy * Tipy