Práce na biozahradě - Praktické návody a rady pro přírodní pěstitele

Kód: 7428059

Úplný název:

Práce na biozahradě - Praktické návody a rady pro přírodní pěstitele (kol.):

Autor a popis:

Brunsová Annelore a Susanne, Plot, 112 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
139 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Každý, kdo má zkušenost s pěstováním ovoce a zeleniny, ví, že práce na zahradě nespočívá pouze v hnojení, setí, sázení a zalévání, ale že je zapotřebí vykonávat celou řadu dalších řemeslných prací. Tato kniha přináší čtenářům názorné stavební plánky a?nákresy zachycujících jednotlivé kroky, vyčerpávající návody na výrobu různých typů pařenišť, zásobníku na kompost, podpěrných konstrukcí pro pěstování bobulovitého ovoce a?zeleniny, návod na vybudování zemního sklepa a?dalších užitečných pomůcek pro biologické i běžné pěstitelství. Čtenáři se zde mohou naučit sekat kosou, stavět vyvýšené záhony mohylového a terasového typu, ptačí budky a?obydlí pro užitečné živočichy, prořezávat stromy a keře a mnoho dalších dovedností.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Práce na biozahradě - Praktické návody a rady pro přírodní pěstitele do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Práce na biozahradě - Praktické návody a rady pro přírodní pěstitele.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Práce na biozahradě - Praktické návody a rady pro přírodní pěstitele (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Práce na biozahradě - Praktické návody a rady pro přírodní pěstitele bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Práce na biozahradě - Praktické návody a rady pro přírodní pěstitele doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hobby a domácnost

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Práce na biozahradě - Praktické návody a rady pro přírodní pěstitele