Práce s požárními riziky a některé speciální rizikové zprávy

Kód: 7431086

Úplný název:

Práce s požárními riziky a některé speciální rizikové zprávy (Janata Jiří):

Autor a popis:

Janata Jiří, Profesional publishing, 135 stran, jazyk - CZ, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
202 Kč (238 Kč)
  / ks  
koupit
 

Požár zůstává stále velkým rizikem, které nelze v žádném případě podceňovat. Zkušený autor se v této knize zabývá různými aspekty požárního rizika, především v organizacích, kde by požár mohl způsobit velké škody. Analyzuje požární charakteristiky, požární legislativu a preventivní činnost, přináší konkrétní rady jak se v případě vzniku požáru chovat, ale především jak vzniku požáru bránit. Důležitou součástí požární prevence jsou proto periodické inspekce a nástroje boje proti vzniku požáru (manuál protipožárních opatření, zpracování kontrolních listů, periodické audity…). Druhá část knihy obsahuje dvě kompletní rizikové zprávy z fiktivních firem (holding a chemická výrobní jednotka). Tyto velmi návodné zprávy doprovází množství plánků a fotografií, cenný je rovněž slovník základních termínů z oblasti požárního rizika.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Práce s požárními riziky a některé speciální rizikové zprávy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Práce s požárními riziky a některé speciální rizikové zprávy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Práce s požárními riziky a některé speciální rizikové zprávy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Práce s požárními riziky a některé speciální rizikové zprávy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Práce s požárními riziky a některé speciální rizikové zprávy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Práce s požárními riziky a některé speciální rizikové zprávy