Pracovní cesty ve školství v labyrintu paragrafů

Kód: 7478400

Úplný název:

Pracovní cesty ve školství v labyrintu paragrafů (Thumsová Martina):

Autor a popis:

Thumsová Martina, Wolters Kluwer, 88 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
137 Kč (163 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Pracovní cesty ve škole jsou nedílnou součástí její činnosti, působení na žáky, jsou velmi častým prvkem ve vzdělávání, neboť spojení teorie s praktickým životem je pro žáky jedno z nejdůležitějších.

Ne vždy k problematice pracovních cest přistupují školy správně v intencích zákoníku práce. Pracovní cesty jsou poměrně složitou záležitostí. Každoročně se mění v návaznosti na provádějící vyhlášky. Proniknout do spletitých paragrafů trvá i několik měsíců. Často nevíme, co si máme pod jejich zněním představit, někdy setrváváme i v chybě s nejlepším vědomím, že záležitost řešíme dobře. Naše právo je založeno na výkladu, a to bývá oříšek. Ne nadarmo se říká: kolik právníků, tolik názorů. Pro organizace, které řeší cestovní náhrady již rutinním způsobem, znamená každoroční úprava jen změnu ve výpočtech. Vcelku neshledávají na věci komplikace. Každá pracovní cesta musí znamenat přesné určení podmínek, za nichž bude uskutečněna. Zde je odpovědnost na vedoucím pracovníkovi.

Kniha Pracovní cesty ve školství v labyrintu paragrafů seznamuje čtenáře s hlavními zásadami pro uskutečňování pracovních cest a uvádí příklady výpočtů cestovních náhrad i příklady stanovení pracovní doby při pracovních cestách ve školství. Zaměřuje se na školy zřízené samosprávními územními celky, tedy na školy plně financované z veřejných rozpočtů.

Nahlédnout do Pracovní cesty ve školství v labyrintu paragrafů Nahlédnout do Pracovní cesty ve školství v labyrintu paragrafů

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pracovní cesty ve školství v labyrintu paragrafů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pracovní cesty ve školství v labyrintu paragrafů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pracovní cesty ve školství v labyrintu paragrafů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pracovní cesty ve školství v labyrintu paragrafů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pracovní cesty ve školství v labyrintu paragrafů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pravo

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Pravo / Pracovní cesty ve školství v labyrintu paragrafů