Pracovní právo pro neprávníky - rozbory vybraných ustanovení, praktická aplikace, vzory a

Kód: 2474091

Úplný název:

Pracovní právo pro neprávníky - rozbory vybraných ustanovení, praktická aplikace, vzory a (Neščáková Libuše): rozbory vybraných ustanovení, praktická aplikace, vzory a príklady

Autor a popis:

Neščáková Libuše, Grada, 272 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Publikace je určena manažerům jak podnikatelských, tak i ostatních subjektů (neziskových a příspěvkových organizací), kteří v rámci své vedoucí praxe řídí lidské zdroje. Čtenář by v této knize měl najít odpovědi na své dotazy týkající se problematiky směřující právě k aplikaci jednotlivých zákonů především z pohledu zaměstnavatele. Stěžejními tématy v rámci publikace budou rozbory problematiky ustanovení, které činí v praxi problémy, nebo z jejich aplikace plynou rizika zaměstnavatele. Publikace bude respektovat strukturu rozebíraného zákonů, zaujímat k nim osvědčená a prověřená stanoviska, doporučení, vzory, praktické rozbory judikátů. Není však účelem publikací poskytnout čtenáři plnou citaci zákona s komentářem.
Předností publikace je maximální provázanost teoretických východisek s bohatou manažerskou a lektorskou praxí autora a zároveň se zkušenostmi uplatnění těchto jak teoretických, tak i praktických poznatků v rámci jednotlivých typů organizací a na jednotlivých stupních řízení.

Nahlédnout do Pracovní právo pro neprávníky - rozbory vybraných ustanovení, praktická aplikace, vzory a Nahlédnout do Pracovní právo pro neprávníky - rozbory vybraných ustanovení, praktická aplikace, vzory a

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pracovní právo pro neprávníky - rozbory vybraných ustanovení, praktická aplikace, vzory a do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pracovní právo pro neprávníky - rozbory vybraných ustanovení, praktická aplikace, vzory a .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pracovní právo pro neprávníky - rozbory vybraných ustanovení, praktická aplikace, vzory a (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pracovní právo pro neprávníky - rozbory vybraných ustanovení, praktická aplikace, vzory a bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pracovní právo pro neprávníky - rozbory vybraných ustanovení, praktická aplikace, vzory a doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Pracovní právo pro neprávníky - rozbory vybraných ustanovení, praktická aplikace, vzory a