Pracovní režim a pracovní doba řidiče - Předpisy v sociální oblasti týkající se silniční -

Kód: 8738811

Úplný název:

Pracovní režim a pracovní doba řidiče - Předpisy v sociální oblasti týkající se silniční - (kol.):

Autor a popis:

, 100 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
134 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Již 3. vydání publikace z edice Profi C, D obsahuje výklad nejrozšířenější normy pro oblast pracovního režimu řidičů-profesionálů - Nařízení (ES) 561/2006 včetně mnoha názorných příkladů a schémat. Druhá kapitola rozebírá pracovní režim řidiče podle dohody AETR, a to v novelizovaném znění platném od poloviny roku 2010 (podle Sdělení MZV č. 62/2010 Sb. m. s.). Ve třetí kapitole jsou zmíněny zásady pracovního režimu řidičů ve vnitrostátní dopravě podle vyhlášky č. 478/2000 Sb. Velká pozornost je věnována povinné evidenci pracovního režimu, a to jak analogovým, tak digitálním tachografem, podle požadavků Nařízení (EHS) 3821 /85. Závěr publikace je věnován organizaci pracovní doby zaměstnanců v dopravě podle NV č. 589/2006 a 168/2002, nechybí ani informace o požadavcích při silničních a podnikových kontrolách.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pracovní režim a pracovní doba řidiče - Předpisy v sociální oblasti týkající se silniční - do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pracovní režim a pracovní doba řidiče - Předpisy v sociální oblasti týkající se silniční -.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pracovní režim a pracovní doba řidiče - Předpisy v sociální oblasti týkající se silniční - (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pracovní režim a pracovní doba řidiče - Předpisy v sociální oblasti týkající se silniční - bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pracovní režim a pracovní doba řidiče - Předpisy v sociální oblasti týkající se silniční - doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ekonomika

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Ekonomika / Pracovní režim a pracovní doba řidiče - Předpisy v sociální oblasti týkající se silniční -