Zeměpis Ameriky, Asie a Evropy - Pracovní sešit pro 6. a 7. ročník ZŠ

Kód: 7168916

Úplný název:

Zeměpis Ameriky, Asie a Evropy - Pracovní sešit pro 6. a 7. ročník ZŠ (Baar Vladimír): Pro 6. a 7. rocník základní školy a nižší rocníky víceletých gymnázií

Autor a popis:

FORTUNA, 48 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
60 Kč (63 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Ve 2., upraveném vydání tohoto pracovního sešitu najdete desítky úkolů a cvičení, jednoduchých i složitějších otázek, doplňovaček, skrývaček, přesmyček a rébusů. K mnoha úkolům žákům postačí znalosti z učebnice, často však budou muset pracovat i s atlasem. Aby si některé pojmy lépe zapamatovali, najdou na každé dvojstraně i obrysové mapy, do nichž budou sami zakreslovat státy, oblasti, města, řeky, jezera, ostrovy, moře, zálivy, průlivy, pohoří a nížiny. Pracovní sešit má schvalovací doložku.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zeměpis Ameriky, Asie a Evropy - Pracovní sešit pro 6. a 7. ročník ZŠ do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zeměpis Ameriky, Asie a Evropy - Pracovní sešit pro 6. a 7. ročník ZŠ.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zeměpis Ameriky, Asie a Evropy - Pracovní sešit pro 6. a 7. ročník ZŠ (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zeměpis Ameriky, Asie a Evropy - Pracovní sešit pro 6. a 7. ročník ZŠ bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zeměpis Ameriky, Asie a Evropy - Pracovní sešit pro 6. a 7. ročník ZŠ doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Zeměpis Ameriky, Asie a Evropy - Pracovní sešit pro 6. a 7. ročník ZŠ