Prague Cuisine - Výběr kulinářských zážitků ve stověžaté Praze

Kód: 9062450

Úplný název:

Prague Cuisine - Výběr kulinářských zážitků ve stověžaté Praze (Holcombe Dominic James): Výber kulinárských zážitku ve stovežaté Praze

Autor a popis:

Holcombe Dominic James, Sand dune, 448 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
416 Kč (595 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Prague Cuisine nabízí kulinářskou cestu poznání toho nejlepšího, co může Praha nabídnout od trendy bister po fine dining. Odhaluje mnoho různých restaurací, kaváren, bister a cukráren, opředených historií a tradicemi, stejně tak jako nováčků na tomto poli. S pomocí poutavých příspěvků od předních českých šéfkuchařů upozorňuje také na to, jak výrazně se pražská gastronomická scéna v průběhu posledních několika let vyvinula. Tato speciální edice obsahuje úvodníky a recepty od vyhlášených šéfkuchařů - Zdeňka Pohlreicha, Riccarda Lucque, Pavla Sapíka, Davida Šaška, Ondřeje Slaniny, Lukáše Skály, Jiřího Štifta, Jana Punčocháře, Mirka Kaliny, Scotta Van Wagenena a Martina Hofmana. Nádherné fotografie a popisky často dosud neobjevených kulinářských destinací vzbudí mezi gurmány a foodies touhu je prozkoumat a na vlastní kůži prožít atmosféru těchto gastronomických pokladů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Prague Cuisine - Výběr kulinářských zážitků ve stověžaté Praze do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Prague Cuisine - Výběr kulinářských zážitků ve stověžaté Praze .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Prague Cuisine - Výběr kulinářských zážitků ve stověžaté Praze (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Prague Cuisine - Výběr kulinářských zážitků ve stověžaté Praze bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Prague Cuisine - Výběr kulinářských zážitků ve stověžaté Praze doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Prague Cuisine - Výběr kulinářských zážitků ve stověžaté Praze