Praktická psychologie pro manažery a personalisty

Kód: 8798112

Úplný název:

Praktická psychologie pro manažery a personalisty (Koubek Ladislav):

Autor a popis:

Koubek Ladislav, Motiv Press, 216 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
209 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Nejste si jisti, zda jsou psychotesty, které vaše firma používá, dostatečně vypovídající? Lámete si hlavu s tím, jak efektivně rozvíjet lidi ve firmě a jak se vyhnout zbytečným chybám? Nebo jste se dostali do delikátní situace, kdy je na pracovišti nutno řešit komplikovaný mezilidský problém? Pak čtěte dál. Tato kniha čtenářům přináší zkušenosti psychologa, který se těmito otázkami léta zabývá. Psychologie pro manažery a personalisty je praktickým průvodcem pro všechny, kdo chtějí využít nejmodernější psychologické metody ve firemní praxi. Autor předkládá svoje bohaté zkušenosti s náborem, hodnocením či rozvojem zaměstnanců. Popisuje nové trendy a předvídá budoucí směřování oboru. Zároveň upozorňuje na časté chyby, kterých se manažeři a personalisté při práci s lidmi mohou dopouštět. Konkrétní metody popisuje tak, aby si je čtenář uměl promítnout přímo do své vlastní práce. Proto nechybí řada praktických příkladů a cvičení. Pokud o ně obohatíte svoji práci ve firmách, pak kniha naplnila svůj smysl.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Praktická psychologie pro manažery a personalisty do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Praktická psychologie pro manažery a personalisty.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Praktická psychologie pro manažery a personalisty (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Praktická psychologie pro manažery a personalisty bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Praktická psychologie pro manažery a personalisty doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Praktická psychologie pro manažery a personalisty