Praktický anglicko-český a česko-anglický slovník pro podnikání a veřejnou správu

Kód: 8586699

Úplný název:

Praktický anglicko-český a česko-anglický slovník pro podnikání a veřejnou správu (Skálová Eva):

Autor a popis:

Skálová Eva, ISV, 504 stran, jazyk - čeština, 2005

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
233 Kč (315 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Slovník obsahuje slovní zásobu frekventovanou v administrativní, právní, ekonomické, finanční, společenské, politické a sociální oblasti, a to v rozsahu téměř 4500 hesel a několikanásobně více podhesel a dále přes 2000 zkratek. Vyskytuje se v něm řada aktuálních termínů, zvláště z výpočetní techniky, informatiky a ekonomiky. Slovník lze použít při překládání, nebo při ústní či písemné komunikaci. Je koncipován jako studijní pomůcka k osvojování slovní zásoby, slovních spojení, vazeb, frází či idiomů, proto se v něm vyskytuje řada vzorových příkladů a autentických vět. Slovník je určen nejen pracovníkům veřejné či státní správy a podnikatelům, ale také studentům středních i vysokých škol, učitelům, pracovníkům v médiích apod.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Praktický anglicko-český a česko-anglický slovník pro podnikání a veřejnou správu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Praktický anglicko-český a česko-anglický slovník pro podnikání a veřejnou správu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Praktický anglicko-český a česko-anglický slovník pro podnikání a veřejnou správu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Praktický anglicko-český a česko-anglický slovník pro podnikání a veřejnou správu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Praktický anglicko-český a česko-anglický slovník pro podnikání a veřejnou správu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cizí jazyky

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Praktický anglicko-český a česko-anglický slovník pro podnikání a veřejnou správu