Praktický průvodce českými účetními výkazy v německém jazyce aneb překlad z češtiny do něm

Kód: 9056212

Úplný název:

Praktický průvodce českými účetními výkazy v německém jazyce aneb překlad z češtiny do něm (Černá Zuzana): aneb preklad z ceštiny do nemciny

Autor a popis:

Černá Zuzana, Zuzana´Shop, 266 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
283 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Hlavní výkazy, které zde naleznete: rozvaha, výkaz zisku a ztráty, příloha k účetní závěrce, Cash flow, přehled o změnách vlastního životopis a mnoho dalších. Kniha je určena pro účetní pracovníky, auditory, poradenské organizace, jazykové a ekonomické školy, studenty a pedagogické pracovníky ekonomických škol, organizace zabývající se zpracováním softwaru pro účetnictví, jakož i pro pracovníky dalších odborných útvarů (např. finančních, daňových, plánovacích, pojišťovacích atd.). Cílem publikace je přehlednou, srozumitelnou a v rámci možností i zábavnou formou seznámit uživatele s německými slovíčky a výrazy, které se používají a jsou nutné jak pro tvorbu finančních výkazů, tak pro jejich vysvětlení a dále samozřejmě a především se samotnými účetními výkazy v německém a českém jazyce. Bude vaším dlouhodobým pomocníkem, neboť německá terminologie je vesměs ustálená. Publikaci jsme pojali nejen jako informační zdroj, ale zároveň i jako výukovou knihu – tzn. na konci každé sekce jsou k dispozici opakovací cvičení, která mají za úkol osvěžit vám nejčastěji užívaná slovíčka, slovní fráze a výrazy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Praktický průvodce českými účetními výkazy v německém jazyce aneb překlad z češtiny do něm do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Praktický průvodce českými účetními výkazy v německém jazyce aneb překlad z češtiny do něm.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Praktický průvodce českými účetními výkazy v německém jazyce aneb překlad z češtiny do něm (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Praktický průvodce českými účetními výkazy v německém jazyce aneb překlad z češtiny do něm bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Praktický průvodce českými účetními výkazy v německém jazyce aneb překlad z češtiny do něm doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Praktický průvodce českými účetními výkazy v německém jazyce aneb překlad z češtiny do něm