Pravidla úspěchu - Jak se dostat z místa kde jste, tam kde chcete být

Kód: 7349004

Úplný název:

Pravidla úspěchu - Jak se dostat z místa kde jste, tam kde chcete být (Canfield Jack, Switzer Janet):

Autor a popis:

Canfield Jack, Switzer Janet,, Pragma, 446 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
224 Kč (280 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha Pravidla úspěchu je cestovní mapa pro každého, kdo se snaží dosáhnout svých profesionálních nebo osobních snů či cílů. Jack Canfield se zabývá všemi aspekty života a nabízí 64 praktických a podnětných pravidel, která by měl každý snaživý člověk dodržovat, aby se dostal z místa, kde je, tam, kde chce být. Například, jak změnit výsledek jakékoli události pouze tím, že změníte svou reakci na ni, jak získat schopné učitele a dobré přátele, kteří vám otevřou dveře, jak uskutečnit minulé plány a napravit vztahy a škody, abyste se mohli pustit do dalších úkolů, jak se připravit a být v okamžité pohotovosti, až vám příležitost zaklepe na dveře, jak realizovat jedinečný systém hospodaření s časem, jenž vám umožní soustředit se na úspěch, jak říct „ne“ na dobrou nabídku, abyste mohli vyslovit „ano“ na nabídku skvělou, jak požádat o všechno, co chcete, a získat to od lidí, kteří vám to mohou dát, jak vypadnout z klubu lidí, jejichž přístup k životu charakterizuje věta „Není to hrozné?“, a obklopit se úspěšnými, pozitivními a starostlivými lidmi, kterým na vás záleží, jak co nejvíce prohloubit úspěch v oblasti peněz, vašich financí, budoucnosti... a leckde jinde! Kniha Pravidla úspěchu je plná nezapomenutelných a podnětných příběhů vedoucích pracovníků, sportovců světové úrovně, slavných osobností a obyčejných lidí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pravidla úspěchu - Jak se dostat z místa kde jste, tam kde chcete být do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pravidla úspěchu - Jak se dostat z místa kde jste, tam kde chcete být.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pravidla úspěchu - Jak se dostat z místa kde jste, tam kde chcete být (hodnotilo 4 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pravidla úspěchu - Jak se dostat z místa kde jste, tam kde chcete být bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pravidla úspěchu - Jak se dostat z místa kde jste, tam kde chcete být doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Pravidla úspěchu - Jak se dostat z místa kde jste, tam kde chcete být