Pražské Quadriennale scénografie a divadelního prostoru 2015 / Prague Quadrennial of Perfo

Kód: 7008350

Úplný název:

Pražské Quadriennale scénografie a divadelního prostoru 2015 / Prague Quadrennial of Perfo (kol.):

Autor a popis:

Kol., Divadelní ústav, 400 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
296 Kč (400 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

„Katalog 13. ročníku Pražského Quadriennale scénografie a divadelního prostoru představuje národní expozice 67 zemí, které se PQ účastnily v Sekci zemí a regionů a Studentské sekci, včetně informací o vystavujících umělcích, dílech a rozsáhlý obrazový materiál. Dále dokumentuje doprovodné výstavy a vzdělávací projekty, které byly během PQ realizovány v rámci víceletého mezinárodního projektu SdílenýProstor: Hudba Počasí Politika. www.pq.cz .
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pražské Quadriennale scénografie a divadelního prostoru 2015 / Prague Quadrennial of Perfo do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pražské Quadriennale scénografie a divadelního prostoru 2015 / Prague Quadrennial of Perfo.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pražské Quadriennale scénografie a divadelního prostoru 2015 / Prague Quadrennial of Perfo (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pražské Quadriennale scénografie a divadelního prostoru 2015 / Prague Quadrennial of Perfo bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pražské Quadriennale scénografie a divadelního prostoru 2015 / Prague Quadrennial of Perfo doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Umění

 
Knihkupectví / Umění / Pražské Quadriennale scénografie a divadelního prostoru 2015 / Prague Quadrennial of Perfo