Prchající stín

Kód: 7384592

Úplný název:

Prchající stín (Cimický Jan):

Autor a popis:

Cimický Jan, BARONET, 264 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
160 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Pejskař na okraji Prahy objeví část lidského těla. Je to další vražda, nebo jen část do mozaiky té předchozí? Mordparta vrchního komisaře Hladíka stojí před složitým pátráním. Nejtěžším úkolem je identifikovat zavražděné. Postupně se ukáže, že se jedná o dvě různé ženy, zavražděné v odstupu krátkého času na přelomu roku.
Je to další případ, v němž se zaučuje mladá kriminalistka, psycholožka Sulková. A postupně se odvíjí několik lidských osudů, které můžeme sledovat společně s postupujícím vyšetřováním. Setkáváme se s mladou a krásnou Jolanou, která je druhou obětí neznámého vraha, odkrýváme podivné změny v jejím chování, které poznamenaly jejího přítele a celou jeho rodinu. A nakonec se postupně dostáváme k jádru celého případu.
Jakou roli v něm hraje jeden z „kmotrů“ politického podsvětí? Nebo povede cesta k objasnění přes drogy a jejich dealery, či snad bezdomovce - nebo úplně jiným směrem? A jakou roli tu bude hrát dům s červeným štítem, lákajícím k odpočinku a relaxaci?
Příběh ze současnosti odkrývá nejen kuriózní lidské osudy, ale přibližuje i dnešní vztahy ve společnosti a udrží napětí až do konce. Čtenáři jsou k dispozici všechna zjištěná fakta a má tak příležitost být tichým společníkem pátrajících kriminalistů a společně s nimi nakonec odhalit překvapivé vyústění příběhu.

Nahlédnout do Prchající stín Nahlédnout do Prchající stín

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Prchající stín do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Prchající stín.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Prchající stín (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Prchající stín bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Prchající stín doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Světová klasická literatura