Omnibus Před půlnocí, Gambit, Rodinná záležitost

Kód: 7381636

Úplný název:

Omnibus Před půlnocí, Gambit, Rodinná záležitost (Stout Rex):

Autor a popis:

Stout Rex, BB/art, 488 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
114 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
 

Detektivní příběhy s Nero Wolfem

Romány Rexe Stouta se vyznačují bravurní zápletkou a vtipnými dialogy i postřehy, díky nimž se jeho detektivky vyčlenily z běžného spotřebního čtiva a aspirovaly na literaturu. Jeho slavný detektiv Nero Wolfe čeká až vrah udělá chybu, někdy si dává na čas, ale Wolfe neztrácí naději i zvýšené množství ironického humoru.

GAMBIT
V exkluzivním a přísně výběrovém šachovém klubu by nikdo nečekal vraždu. Jerin byl jeden z těch géniů, kteří dokáží svůj mozek využít jen u simultánní šachové partie. Naopak Blount je rozmarný milionář, který mu chce drobnou radost překazit. I za cenu vraždy? O tom je přesvědčena policie. Jerina najde otráveného arzénovým koktejlem. Do případu vstoupí lehkým krokem Archie Goodwin a za ním Nero Wolfe.

RODINNÁ ZÁLEŽITOST
Bombu, která rozmetala ložnici pro hosty ve Wolfově domě, si Pierre Ducos sice přinesl s sebou, ale o sebevraždě nemůže být ani řeč… S tak drzým způsobem vraždy se Nero Wolfe ještě nesetkal. Jeho osobní host, pozvaný do jeho domu, zahyne v pokoji jen pár metrů od velkého detektiva! Pierre Ducos byl číšník z jednoho z nejlepších restaurantů v New Yorku, který Wolfa nesčetněkrát obsluhoval. Vyšetřit tuto vraždu se stane pro proslulého gurmána věcí osobní cti.

PŘED PŮLNOCÍ
Přestože je to génius, Nero Wolfe nemá práci příliš v lásce… Neochotně bere úkol s vražedným termínem a navíc související s nejskvělejší reklamní kampaní století propagující parfém Pour Amour. Jeho klienti tvrdí, že ten případ je naléhavější než vražda. Wolfe je brzy hluboce ponořen do změti intrik a důkazů, zvládá to ale jen tak tak a dokonce i Archie Goodwin je v rozpacích…
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Omnibus Před půlnocí, Gambit, Rodinná záležitost do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Omnibus Před půlnocí, Gambit, Rodinná záležitost.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Omnibus Před půlnocí, Gambit, Rodinná záležitost (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Omnibus Před půlnocí, Gambit, Rodinná záležitost bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Omnibus Před půlnocí, Gambit, Rodinná záležitost doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Detektivky, krimi / Omnibus Před půlnocí, Gambit, Rodinná záležitost