Predátor

Kód: 2421900

Úplný název:

Predátor (Cornwellová Patricia):

Autor a popis:

Cornwellová Patricia, Knižní klub, 368 stran, jazyk - CZ, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
215 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
 

V dalším ze svých vzrušujících příběhů tentokrát soudní patoložka Kay Scarpettová spolupracuje s Národní forenzní akademií na Floridě. Rozplétá nejpodivnější případ, jaký kdy zažila, setkává se nejen s velmi neobvyklými fyzickými důkazy, ale také se znepokojivými náznaky, které ukazují, že přímo uvnitř Akademie působí vychytralý a zákeřný sabotér.
Společně se svým týmem Scarpettová postupně odhaluje souvislosti mezi několika hrůznými zločiny a pravděpodobnými pachateli. Na Floridě vyšetřuje záhadné zmizení čtyř osob, které kdosi unesl z jejich poklidného domova. Vzápětí její kolega Marino nedaleko objeví brutálně zavražděnou stařenu.
Zatímco uvězněný psychopat - a současně pokusný subjekt v rámci speciální výzkumné studie nazvané Predátor - Scarpettovou provokuje doznáními, která můžou být smyšlená, ale také pravdivá, počet úchylných vrahů pobíhajících na svobodě jako by neustále narůstal. Jde o náhodu, nebo jsou jednotlivé události vzájemně propojené? A dokáže moderní výzkum lidského mozku prozradit něco o metodách stále unikajícího psychopata?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Predátor do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Predátor.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Predátor (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Predátor bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Predátor doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dobrodružství