Prediabetes, prehypertenze, dyslipidemie a metabolický syndrom

Kód: 7345272

Úplný název:

Prediabetes, prehypertenze, dyslipidemie a metabolický syndrom (Perušičová Jindřiška):

Autor a popis:

Perušičová a kolektiv Jindřiška, Maxdorf, 316 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
696 Kč (995 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Medicína celosvětově se v poslední době stále zřetelněji přiklání k odhalování časných stadií metabolických onemocnění a k možnostem jejich léčebných intervencí. Také diabetologie nejenom zaznamenává v posledních letech akcelerovaný vývoj zásadních etiopatogenetických poznatků, který významně zasahuje i do koncepčních změn, ale součástí posunu tradičního paradigmatu je důraz na prediabetes a s ním spojená časná stadia i dalších rizikových symptomů metabolického syndromu - prehypertenze, dyslipidemie apod. Termín „prediabetes“ - známý již několik desetiletí - se teprve nyní stává součástíhlavního proudu klinické medicíny. Kniha přináší čtenářům nejaktuálnější pohledy na prediabetes v současné době - jeho diagnostiku, možnosti léčby a prevenci i na význam prediabetu pro běžnou klinickou praxi.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Prediabetes, prehypertenze, dyslipidemie a metabolický syndrom do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Prediabetes, prehypertenze, dyslipidemie a metabolický syndrom.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Prediabetes, prehypertenze, dyslipidemie a metabolický syndrom (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Prediabetes, prehypertenze, dyslipidemie a metabolický syndrom bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Prediabetes, prehypertenze, dyslipidemie a metabolický syndrom doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Prediabetes, prehypertenze, dyslipidemie a metabolický syndrom