Angličtina ke státní maturitě a přijímačkám na VŠ srozumitelně, prakticky, přitažlivě

Kód: 7346117

Úplný název:

Angličtina ke státní maturitě a přijímačkám na VŠ srozumitelně, prakticky, přitažlivě (Lokšová Vladimíra): Srozumitelne, prakticky, pritažlive

Autor a popis:

Lokšová Vladimíra, Rubico, 240 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
118 Kč (169 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2016 dopoledne. 
 

Tato jedinečná přehledná učebnice vás formou výkladů a četných ukázek naučí správně tvořit nejrůznější typy anglických vět srovnáním pravidel angličtiny a českých vět. Je to jediná takto pojatá učebnice na trhu se zaměřením pro maturanty a to současně ve třech jazykových úrovních: lower intermediate, intermediate a upper intermediate.

V učebnici najdete mnoho příkladů vzorových vět zasazených do patřičných souvislostí.

Získáte praxi a jistotu, že tvoříte anglické věty správně, že časy a další gramatika, kterou jste použili, odpovídají danému kontextu a situacím.

Součástí knihy jsou cvičení včetně řešení.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Angličtina ke státní maturitě a přijímačkám na VŠ srozumitelně, prakticky, přitažlivě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Angličtina ke státní maturitě a přijímačkám na VŠ srozumitelně, prakticky, přitažlivě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Angličtina ke státní maturitě a přijímačkám na VŠ srozumitelně, prakticky, přitažlivě (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Angličtina ke státní maturitě a přijímačkám na VŠ srozumitelně, prakticky, přitažlivě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Angličtina ke státní maturitě a přijímačkám na VŠ srozumitelně, prakticky, přitažlivě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Angličtina ke státní maturitě a přijímačkám na VŠ srozumitelně, prakticky, přitažlivě