Přeshraniční spolupráce na východních hranicích České republiky

Kód: 2103751

Úplný název:

Přeshraniční spolupráce na východních hranicích České republiky (Dočkal Vít):

Autor a popis:

Dočkal Vít, Mezinárodní politologický ústav Masarykovy univerzity, 144 stran, jazyk - čeština, 2005

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
77 Kč (100 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tématickým jádrem publikace je fenomén přeshraniční spolupráce. Interakce regionálních aktérů v procesu budování struktur podél hranic je navíc uváděna v kontextu s ostatními formami regionální spolupráce. Na obecný teoretický rámec navazují případové studie vybraných euroregionů. Jedná se o Euroregion Pomoraví, Euroregion Beskydy a Euroregion Těšínské Slezsko. Závěry případových studií ohledně fungování a systémového postavení těchto přeshraničních struktur, jsou, jak je ve sborníku zdůrazněno, ve značném rozporu s obecně rozšířenými představami o euroregionech v České republice.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Přeshraniční spolupráce na východních hranicích České republiky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Přeshraniční spolupráce na východních hranicích České republiky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Přeshraniční spolupráce na východních hranicích České republiky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Přeshraniční spolupráce na východních hranicích České republiky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Přeshraniční spolupráce na východních hranicích České republiky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Věda a technika

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Věda a technika / Přeshraniční spolupráce na východních hranicích České republiky