Přestaňte se v práci stresovat - 44 doporučení pro ty, kteří nechtějí práci obětovat své z

Kód: 2475820

Úplný název:

Přestaňte se v práci stresovat - 44 doporučení pro ty, kteří nechtějí práci obětovat své z (Urban Jan): 44 doporucení pro ty, kterí nechtejí práci obetovat své zdraví

Autor a popis:

Urban Jan, Grada, 160 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Stres patří k nejhorším moderním zabijákům. Vyvolává či zhoršuje řadu chorob, urychluje stárnutí a podepisuje se na mnoha obtížích. Tato publikace se věnuje stresu, který patří v současnosti k nejčastějším, stresu spojenému s prací. Odhaluje jeho nejčastější příčiny, především však na to, jak si s ním poradit.

Ukazuje, že hlavním nebo jediným zdrojem stresu nebývá práce samotná, ani šéf či kolegové. Často si totiž škodíme sami. Stresujeme se situacemi minulými, které již nemůžeme ovlivnit, nebo naopak budoucími, které pravděpodobně nikdy nenastanou. Určité věci si příliš „bereme" a přisuzujeme jim význam, který ve skutečnosti nemají, na jiné reagujeme nevhodně, a jejich dopad tak zbytečně zvyšujeme. Zdrojem stresu bývá i zbytečně nízká důvěra ve vlastní schopnosti, sklon k perfekcionismu, zvýšená úzkostlivost, tendence k pocitům viny či nadměrná vztahovačnost.

Kniha, kterou držíte v rukou, vám pomůže nadměrnému stresu předejít. Ukazuje, že zbavíte-li se zlozvyků, které ke stresu přispívají, či vytvoříte-li si zvyklosti, které mu čelí, podaří se vám nad ním do značné míry zvítězit.

K dosažení tohoto cíle vám pomůže 44 praktických tipů. Týkají se jak pracovních zvyků, tak určitých mentálních technik umožňujících být při reakci na stres „nad věcí“. Většinou nevyžadují nic víc než zamyslet se nad vlastními zvyklostmi či rituály a provést v nich určité změny. Doporučení, která kniha obsahuje, jsou přitom určena nejen těm, kteří pracovním stresem občas či dokonce pravidelně trpí, ale i těm, kteří stres na pracovišti občas spoluvytvářejí, tedy vedoucím.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Přestaňte se v práci stresovat - 44 doporučení pro ty, kteří nechtějí práci obětovat své z do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Přestaňte se v práci stresovat - 44 doporučení pro ty, kteří nechtějí práci obětovat své z.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Přestaňte se v práci stresovat - 44 doporučení pro ty, kteří nechtějí práci obětovat své z (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Přestaňte se v práci stresovat - 44 doporučení pro ty, kteří nechtějí práci obětovat své z bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Přestaňte se v práci stresovat - 44 doporučení pro ty, kteří nechtějí práci obětovat své z doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Přestaňte se v práci stresovat - 44 doporučení pro ty, kteří nechtějí práci obětovat své z