Příběhy zámků v Čechách a na Moravě II - Po stopách modré krve

Kód: 7428279

Úplný název:

Příběhy zámků v Čechách a na Moravě II - Po stopách modré krve (Wagnerová Magdalena): Po stopách modré krve

Autor a popis:

Wagnerová Magdalena, Plot, 168 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
209 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Zámek není jen dominanta kraje, elegantní rozsáhlá budova nebo výstavní obytný objekt některého z četných šlechtických rodů, jež žily na našem území, zámek je především místo s bohatou historií, sahající hluboko do národní minulosti. Jeho „rodokmen“ často obsahuje překvapivé dramatické okamžiky a nezřídka bývá plný nečekaných zvratů, zlomových dějinných momentů a významných událostí, které spoluvytvářejí dějiny naší země.
Ať už jde o zámek Loučeň a jeho labyrinty, Zbraslav a jeho galerii, Kuks a jeho mimořádnou sochařskou výzdobu, Slatiňany a jeho koně anebo Slavkov a jeho mimořádné historické muzeum, vždy jde o dotyk skutečné historie. Přičteme-li k této nabídce ještě bonus novodobých zámeckých atrakcí, jako například zámeckou čokoládovnu na vizovickém zámku, stávají se zámky také ideálním cílem rodinných výletů.
Jejich nabídka je nepřeberná, protože každý zámek je svým způsobem jiný – podobně jako se odlišovali dávní zámečtí páni, obyvatelé těchto honosných sídel, anebo jen dočasní návštěvníci, hosté či slavní architekti a stavitelé, kteří těmto stavbám vtiskli neopakovatelný ráz – významným rodem Lichtenštejnů a Kouniců počínaje a Matyášem Bernardem Braunem či Antonínem Dvořákem konče.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Příběhy zámků v Čechách a na Moravě II - Po stopách modré krve do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Příběhy zámků v Čechách a na Moravě II - Po stopách modré krve.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Příběhy zámků v Čechách a na Moravě II - Po stopách modré krve (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Příběhy zámků v Čechách a na Moravě II - Po stopách modré krve bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Příběhy zámků v Čechách a na Moravě II - Po stopách modré krve doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Příběhy zámků v Čechách a na Moravě II - Po stopách modré krve