Příjemný zralý věk aneb Jak může být druhá poloviny života lepší než ta první

Kód: 8778502

Úplný název:

Příjemný zralý věk aneb Jak může být druhá poloviny života lepší než ta první (Budinský Václav):

Autor a popis:

Budinský a kolektiv Václav, Alfom, 228 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
308 Kč (390 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Knížka Příjemný zralý věk aneb Jak může být druhá poloviny života lepší než ta první tak nabízí každému, kdo se zajímá o to, jak se dobře připravit na období své zralosti nebo, pokud již v této životní fázi je, jak svůj věk ku prospěch svému i svého okolí v tom nejlepším smyslu slova využít, pestrou paletu postřehů, podnětů, myšlenek a rad erudovaných odborníků, v dobře srozumitelné a často i velmi vtipné podobě. Neměla by proto chybět v žádné příruční knihovničce a může se stát i dobrým společníkem na letní dovolenou. Publikace obsahuje texty renomovaných autorů a současně významných osobností, které spojuje snaha ukázat, že proces stárnutí, kterého se mnoho lidí více či méně obává, naopak nabízí prostor pro nové aktivity a zážitky, je příležitostí opravdovějšího a smysluplnějšího prožívání a otevírá i mnoho oblastí, na něž dříve nezbyl čas.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Příjemný zralý věk aneb Jak může být druhá poloviny života lepší než ta první do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Příjemný zralý věk aneb Jak může být druhá poloviny života lepší než ta první.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Příjemný zralý věk aneb Jak může být druhá poloviny života lepší než ta první (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Příjemný zralý věk aneb Jak může být druhá poloviny života lepší než ta první bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Příjemný zralý věk aneb Jak může být druhá poloviny života lepší než ta první doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Příjemný zralý věk aneb Jak může být druhá poloviny života lepší než ta první