Přijímací zkoušky na vysokou školu - Český jazyk a literarura

Kód: 7235178

Úplný název:

Přijímací zkoušky na vysokou školu - Český jazyk a literarura (Čechová Marie):

Autor a popis:

Čechová a kolektiv Marie, SPN - pedagogické nakladatelství a.s., 168 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
127 Kč (137 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Zcela nová a na knižním trhu ojedinělá příručka, jejímiž autory jsou zkušení vysokoškolští pedagogové, je základní pomůckou pro uchazeče o přijetí na vysoké školy, na nichž je součástí přijímacího řizení zkouška z českého jazyka a literatury. Odráží stav přijímacího řízení na všech univerzitách v ČR. Publikace informuje o cílech, průběhu a metodách písemných i ústních přijímacích zkoušek, dále poskytuje studentům cenné rady a instrukce, jak se ke zkoušce připravit, na co nezapomenout, nač si dávat pozor, včetně připomenutí nejčastějších nedostatků. Hlavní část příručky tvoří ukázky všech typů úkolů zadávaných u písemných zkoušek ze složky jazykové, slohové i literární, a to úkolů výběrových, doplňovacích i kreativních, samozřejmě s jejich řešením. Na konci příručky je zařazen slovníček jazykovědných termínů cizího původu a seznam literatury doporučené ke studiu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Přijímací zkoušky na vysokou školu - Český jazyk a literarura do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Přijímací zkoušky na vysokou školu - Český jazyk a literarura.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Přijímací zkoušky na vysokou školu - Český jazyk a literarura (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Přijímací zkoušky na vysokou školu - Český jazyk a literarura bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Přijímací zkoušky na vysokou školu - Český jazyk a literarura doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Přijímací zkoušky na vysokou školu - Český jazyk a literarura