Princezna Kate a její styl - Přirozený půvab a elegance podle královského vzoru

Kód: 2492276

Úplný název:

Princezna Kate a její styl - Přirozený půvab a elegance podle královského vzoru (Jonesová Caroline):

Autor a popis:

Jonesová Caroline, Ikar, 176 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
47 Kč (59 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Vévodkyně Kate se stala jednou z největších ikon módy. Průvodce jejím šatníkem, doplňky, účesy a make-upem ukazuje přirozený půvab a eleganci mladé ženy. Seznámíte se detailně se 40 outfity od sportovních oděvů po velké večerní, jak šel čas od studentských dob přes svatbu až po roli královské manželky. Kniha obsahuje praktické tipy pro každý rozpočet. Poradí, jak vybrat sako stejně dokonalé jako Kateino, nebo jak správně nosit tělové lodičky na podpatku. V knize najdete vše, co potřebujete, abyste držely krok s nejstylovější Britkou současnosti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Princezna Kate a její styl - Přirozený půvab a elegance podle královského vzoru do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Princezna Kate a její styl - Přirozený půvab a elegance podle královského vzoru.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Princezna Kate a její styl - Přirozený půvab a elegance podle královského vzoru (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Princezna Kate a její styl - Přirozený půvab a elegance podle královského vzoru bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Princezna Kate a její styl - Přirozený půvab a elegance podle královského vzoru doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Krása a styl

 
Knihkupectví / Volný čas / Krása a styl / Princezna Kate a její styl - Přirozený půvab a elegance podle královského vzoru