Případ levného bytu/The Adventure of the Ceap Flat

Kód: 7407163

Úplný název:

Případ levného bytu/The Adventure of the Ceap Flat (Christie Agatha):

Autor a popis:

Christie Agatha, Garamond, 176 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
148 Kč (195 Kč)
  / ks  
koupit
 

Pokud se něco zdá být příliš výhodné, než aby to byla pravda, je to přinejmenším podivné. Když si manželé Robinsonovi pronajmou byt v londýnské čtvrti Knightsbridge za čtvrtinu obvyklé ceny, vzbudí to pozornost kapitána Hastingse, který případ levného bytu předá k vyřešení svému příteli Herculu Poirotovi. V povídce Záhada lovecké chaty brání Herculu Poirotovi chřipka zúčastnit se vyšetřování případu. Dokáže ovšem sám Hastings zjistit, proč cizinec, který navštívil pana Pace před jeho zavražděním, odešel oknem? V povídce Cikánka má Dickie Carpenter fóbii z cikánů, vyplývající z tajemného prožitku z dětství. Má se nového setkání znovu obávat, nebo může být tentokrát jeho spásou? V poslední povídce Lampa s tajemným nádechem slyší malý chlapec v bytě, kam se se svojí matkou právě nastěhoval, záhadné kroky a hlasy jiného chlapce. Mohou jeho vjemy souviset s osudy bývalých nájemníků?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Případ levného bytu/The Adventure of the Ceap Flat do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Případ levného bytu/The Adventure of the Ceap Flat.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Případ levného bytu/The Adventure of the Ceap Flat (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Případ levného bytu/The Adventure of the Ceap Flat bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Případ levného bytu/The Adventure of the Ceap Flat doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Případ levného bytu/The Adventure of the Ceap Flat