Případy oddělení Q - Dárkový box 1-4 (Žena v kleci, Zabijáci, Vzkaz v láhvi, Složka 64)

Kód: 7491421

Úplný název:

Případy oddělení Q - Dárkový box 1-4 (Žena v kleci, Zabijáci, Vzkaz v láhvi, Složka 64) (Adler-Olsen Jussi): Dárkový box 1-4

Autor a popis:

Adler-Olsen Jussi, HOST, 1944 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
692 Kč (989 Kč)
  / ks  
koupit
 

Romány dánského spisovatele Jussiho Adler-Olsena Žena v kleci, Zabijáci, Vzkaz v láhvi a Složka 64 vycházejí nyní v novém vydání v dárkovém boxu. První čtyři knihy detektivní série o policejním oddělení Q, zabývajícím se nevyřešenými případy, se staly bestsellery, a komisaře Carla Morcka a jeho kolegy - svérázného arabského přistěhovalce Asada a mladou prostořekou Rose - si zamilovali čtenáři po celém světě. Jednou z příčin obrovského mezinárodního úspěchu knih Jussiho Adler-Olsena je autorův smysl pro humor, nadhled a ironie. Romány vycházejí v šestatřiceti jazycích, prodaly se jich miliony vytisků a kriminální série se rovněž filmuje.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Případy oddělení Q - Dárkový box 1-4 (Žena v kleci, Zabijáci, Vzkaz v láhvi, Složka 64) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Případy oddělení Q - Dárkový box 1-4 (Žena v kleci, Zabijáci, Vzkaz v láhvi, Složka 64).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Případy oddělení Q - Dárkový box 1-4 (Žena v kleci, Zabijáci, Vzkaz v láhvi, Složka 64) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Případy oddělení Q - Dárkový box 1-4 (Žena v kleci, Zabijáci, Vzkaz v láhvi, Složka 64) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Případy oddělení Q - Dárkový box 1-4 (Žena v kleci, Zabijáci, Vzkaz v láhvi, Složka 64) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Detektivky, krimi / Případy oddělení Q - Dárkový box 1-4 (Žena v kleci, Zabijáci, Vzkaz v láhvi, Složka 64)