Připraven k práci a obraně vlasti! / Ready to Work and Defend the Homeland

Kód: 8791201

Úplný název:

Připraven k práci a obraně vlasti! / Ready to Work and Defend the Homeland (kol.): Padesát let ceského sportu v totalitní spolecnosti / Fifty Years of Czech Sport in Totalitarian Society

Autor a popis:

Kol., Ústav pro studium totalitních, 60 stran, jazyk - čeština, angličtina, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
60 Kč (80 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Katalog ke stejnojmenné výstavě stručně představuje vývoj české (československé) tělovýchovy, mapuje olympijské hnutí a popisuje výrazné kolektivní i individuální úspěchy našich sportovců. Věnuje se také nejvýraznějším zásahům nacistického a komunistického aparátu do československého sportu – připomíná oběti z řad sportovců během nacistické okupace či proces s hokejovými mistry světa a zabývá se i fenoménem emigrace. Katalog je česko-anglický.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Připraven k práci a obraně vlasti! / Ready to Work and Defend the Homeland do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Připraven k práci a obraně vlasti! / Ready to Work and Defend the Homeland.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Připraven k práci a obraně vlasti! / Ready to Work and Defend the Homeland (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Připraven k práci a obraně vlasti! / Ready to Work and Defend the Homeland bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Připraven k práci a obraně vlasti! / Ready to Work and Defend the Homeland doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / Připraven k práci a obraně vlasti! / Ready to Work and Defend the Homeland