Přirozeně - Cesta ke zdravějšímu a šťastnějšímu životu

Kód: 7462981

Úplný název:

Přirozeně - Cesta ke zdravějšímu a šťastnějšímu životu (Balfour Xochi): Cesta ke zdravejšímu a štastnejšímu životu

Autor a popis:

Balfour Xochi, Jota, 256 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
292 Kč (398 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Cesta ke zdravějšímu a šťastnějšímu životu.

Pokud jste někdy pocítili, jak se vás zmocňuje stres života 21. století, a zase jste sáhli po dvojitém espressu v chabé naději, že zítra bude líp, zkuste se tentokrát vydat novou cestou. Xochi Balfourová ve své knize ukazuje, jak lze naslouchat vlastnímu tělu, zpomalit a bez drastických očistných kúr či diet nalézt vyrovnanější a celistvější způsob života.

Její recepty jsou přirozeně bezlepkové a bezlaktózové, z velké části založené na rostlinné stravě. Neodmítá maso, ale nabízí dostatek pestrých pokrmů i bez něj.

Dozvíme se, jak připravit energetické tyčinky a kuličky, které je dobré mít po ruce, když nás přepadne chuť na něco sladkého. S překvapením zjistíme, že z ořechů kešu lze vyrobit sýr a že oblíbené zákusky jako třeba cheesecake se mohou úplně obejít bez mouky i smetany. Cuketový chléb je chutnou, zároveň však finančně nenáročnou bezlepkovou variantou klasického pečiva. A i tak zdánlivě obyčejné koření jako skořice, zázvor nebo kurkuma dokáže hotové zázraky.

Kniha Přirozeně ovšem není jen krásnou kuchařkou plnou receptů na zdravá a lahodná jídla. Xochi, která svůj život zasvětila naturopatii, se v ní věnuje také výrobě domácí kosmetiky, aromaterapii, vztahům člověka k sobě samému i k druhým lidem – zkrátka všemu, co potřebujeme, abychom našli rovnováhu, získali energii a posílili své zdraví.

Nádherná kniha plná barevných fotografií, která nejenže uspokojí vaše chutě, ale také vás pohladí na duši.
Originální průvodce zdravým, vyrovnaným a duchovně propojeným životem.
Jednoduchý a inspirativní rádce k celkovému zdraví, s recepty pro tělo i mysl.
Přirozeně znamená víc než jen jídlo, jde o nový způsob života.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Přirozeně - Cesta ke zdravějšímu a šťastnějšímu životu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Přirozeně - Cesta ke zdravějšímu a šťastnějšímu životu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Přirozeně - Cesta ke zdravějšímu a šťastnějšímu životu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Přirozeně - Cesta ke zdravějšímu a šťastnějšímu životu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Přirozeně - Cesta ke zdravějšímu a šťastnějšímu životu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Přirozeně - Cesta ke zdravějšímu a šťastnějšímu životu