Příručka psaní seminárních a jiných vysokoškolských odborných prací

Kód: 7201779

Úplný název:

Příručka psaní seminárních a jiných vysokoškolských odborných prací (Zbíral Robert):

Autor a popis:

Zbíral Robert, LINDE, 160 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
210 Kč (250 Kč)
  / ks  
koupit
 

Studenti vysokých škol čelí během svého studia povinnosti napsat množství odborných textů, kratšími seminárními pracemi počínaje a závěrečnými kvalifikačními pracemi konče. Přestože školy stále více zavádějí výuku předmětů typu "Akademické psaní", většina na trhu dostupných učebních zdrojů o problematice je příliš stručná (internetové pomůcky) nebo naopak odborná (knihy o metodologii atd.). Předkládaná kniha se pokouší najít střední cestu mezi oběma extrémy.
Publikace je pojata jako příručka, nezatěžuje čtenáře množstvím teoretických znalostí, naopak výklad je proložen řadou příkladů, z nichž naprostá většina vychází z reálných situací. Argumentace je doložena rovněž na ukázkách skutečných prací vysokoškolských studentů. Text odráží autorovu několikaletou praxi při výuce předmětu Úvod do studia na Právnické fakultě UP a řeší problémy, s nimiž studenti podle jeho zkušeností bojují.
Cílovou skupinou učebnice jsou studenti všech vysokých škol především humanitního zaměření, kteří nemají žádné předchozí znalosti o psaním odborných textů a chtějí podrobně proniknout do této problematiky. Mnohé informace budou užitečné i pro studenty vyšších ročníků, kteří například bojují s tím, jak napsat bakalářskou nebo diplomovou práci.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Příručka psaní seminárních a jiných vysokoškolských odborných prací do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Příručka psaní seminárních a jiných vysokoškolských odborných prací.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Příručka psaní seminárních a jiných vysokoškolských odborných prací (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Příručka psaní seminárních a jiných vysokoškolských odborných prací bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Příručka psaní seminárních a jiných vysokoškolských odborných prací doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice

 
Knihkupectví / Učebnice / Příručka psaní seminárních a jiných vysokoškolských odborných prací