Příručka sexy čarodějky - Průvodce světem magie pro mladé kouzelnice

Kód: 2425332

Úplný název:

Příručka sexy čarodějky - Průvodce světem magie pro mladé kouzelnice (Darcyová Dame):

Autor a popis:

Darcyová Dame, Knižní klub, 208 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
159 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Chceš se naučit číst z dlaně a rozumět řeči snů? Přičarovat si lásku nebo kamarádky? Ráda by ses naučila výrobě přírodního mýdla nebo jiné domácí kosmetiky?
Příručka sexy čarodějky je plná osobitých ilustrací a nápadů pro mladé čarodějky, které touží po neobyčejném životě plném magie. Na začátku najdou dívky test, který jim řekne, jaký druh čarodějky jsou. Pak už nezbývá, než se začíst a pustit se do kouzlení! Nápaditý průvodce světem magie pro mladé kouzelnice je plný tipů, receptů a kouzel a je bohatě ilustrovaný autorkou.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Příručka sexy čarodějky - Průvodce světem magie pro mladé kouzelnice do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Příručka sexy čarodějky - Průvodce světem magie pro mladé kouzelnice.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Příručka sexy čarodějky - Průvodce světem magie pro mladé kouzelnice (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Příručka sexy čarodějky - Průvodce světem magie pro mladé kouzelnice bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Příručka sexy čarodějky - Průvodce světem magie pro mladé kouzelnice doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dívčí knihy

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Dívčí knihy / Příručka sexy čarodějky - Průvodce světem magie pro mladé kouzelnice