Příručka skečnoutingu

Kód: 8727070

Úplný název:

Příručka skečnoutingu (Rohde Mike):

Autor a popis:

Rohde Mike, Jan Melvil publishing, 224 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
318 Kč (449 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Co je to skečnouting?

Skečnouting je moderní a zábavný způsob zaznamenávání poznámek kombinací textu, obrázků, typografie a symbolů. Hodí se pro každého, kdo chodí na přednášky, semináře, porady, panely, píše si deník či pravidelně zaznamenává své nápady.

Příručka skečnoutingu je vizuální manuál, který vás naučí základním konceptům skečnoutingu, jeho postupům a technikám – tak rychle, abyste mohli okamžitě sami skečnouty vytvářet.

Autor celou knihu koncipoval jako jednu dlouhou, zábavnou – a inspirující – ilustraci.

Mika Rohdeho a jeho práci znáte – je ilustrátorem oblíbených knih Restart a Startup za pakatel. Tentokrát však není jen tvůrcem doplňkových obrázků k textu jiného autora, ale také pionýrem nového stylu práce pod tajemným názvem skečnouting. Mike vlastně jen pojmenoval svou celoživotní vášeň zapisovat si myšlenky a postřehy pomocí náčrtků, ikon a čmáranic. Autor vás ve své knize v několika jednoduchých, pochopitelných a pro všechny zvládnutelných krocích naučí zábavnou a efektivní metodu, jak se vyrovnat se záplavou informací valících se na nás na poradách, konferencích, školeních a přednáškách. Skečnouting jako přístup k osobnímu zpracování informací se stává světovým hitem. Ač to tak na první pohled nemusí vypadat, chytré naslouchání v kombinaci s vizualizací toho nejpodstatnějšího se po chvíli stane přirozeností i u těch, kteří o sobě tvrdí, že kreslit neumí.

Díky knize se naučíte používat tuto techniku nezávisle na vašich uměleckých schopnostech a zapisování/zakreslování poznámek nejen z odposlechu se tak stane vaší vyhledávanou metodou a zábavou.

Zajímavost: knihu přeložil Jan P. Martínek, do češtiny pracně, ale láskyplně překreslil Radek Petřík.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Příručka skečnoutingu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Příručka skečnoutingu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Příručka skečnoutingu (hodnotilo 3 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Příručka skečnoutingu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Příručka skečnoutingu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Rozvoj osobnosti