Příručka učitele fyziky na základní škole s náměty pro tvorbu ŠVP

Kód: 7196336

Úplný název:

Příručka učitele fyziky na základní škole s náměty pro tvorbu ŠVP (Kolářová R.):

Autor a popis:

Kolářová R. a kolektiv, Prometheus, 194 stran, jazyk - CZ, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
293 Kč (316 Kč)
  / ks  
koupit
 

Příručka nově doplňuje řadu učebnic Kolářová R., Bohuněk J.: Fyzika pro 6. až 9. ročník ZŠ. První tři kapitoly mohou být pro učitele fyziky jednou z inspirací při tvorbě ŠVP. V 1. kapitole jsou formou tabulek rozpracovány očekávané výstupy z fyziky jako jednoho z oborů vzdělávací oblasti Člověk a příroda uvedené v RVP ZV. Rozpracování je provedeno pro všechny tematické celky učebnic i s konkrétními poznámkami k návaznosti na 1. stupeň ZŠ, k mezipředmětovým vazbám na 2. stupni ZŠ a k realizaci průřezových témat. Dále jsou uvedeny návrhy tematických plánů pro různé časové dotace. V 2. kapitole jsou náměty pro hodnocení žáků a školy v rámci ŠVP. Ve 3. kapitole jsou ukázky využití skupinové a projektové výuky ve fyzice, jako důležité cesty k rozvíjení klíčových kompetencí (zejména komunikativních a sociálních) i k realizaci průřezových témat a mezipředmětových vazeb. Ve 4. kapitole jsou podrobná řešení všech úloh uvedených v učebnicích s vysvětlujícími poznámkami, radami a zkušenostmi z realizace pokusů, popř. dalšími variantami úloh. V 5. kapitole jsou uvedeny zásady bezpečnosti, které je třeba dodržovat při provádění demonstračních i žákovských pokusů. V 6. kapitole je literatura a webové stránky, kde lze nalézt další informace k fyzice, její historii i k využití fyzikálních poznatků.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Příručka učitele fyziky na základní škole s náměty pro tvorbu ŠVP do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Příručka učitele fyziky na základní škole s náměty pro tvorbu ŠVP.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Příručka učitele fyziky na základní škole s náměty pro tvorbu ŠVP (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Příručka učitele fyziky na základní škole s náměty pro tvorbu ŠVP bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Příručka učitele fyziky na základní škole s náměty pro tvorbu ŠVP doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Náš svět

 
Knihkupectví / Náš svět / Příručka učitele fyziky na základní škole s náměty pro tvorbu ŠVP