Příručka včelaře - Návod na pěstování včel na dvoře, za domem, na střeše či na zahradě

Kód: 7391985

Úplný název:

Příručka včelaře - Návod na pěstování včel na dvoře, za domem, na střeše či na zahradě (Flottum Kim): Návod pro pestování vcel na dvore, za domem, na streše ci na zahrade

Autor a popis:

Flottum Kim, SLOVART, 208 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
399 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Kniha Příručka včelaře poskytuje moderní pohled na tradiční včelaření. Podává zájemci o včelaření základní informace o včelách a jejich moderním chovu, k čemuž přispívá i 25 pravidel moderního včelaření, které poskytují jasné základy nezbytné k úspěšnému vedení včelstev. Zájemce jistě zaujmou i kapitoly o využití včelích produktů, zejména včelího vosku. Text, který je podán velmi srozumitelně a s humorem, doprovází velké množství fotografií a tabulek, jež čtenáři pomohou ještě lépe pochopit podávané informace. Kapitola o včelaření v trámkových úlech jistě zaujme i zkušenější včelaře-kutily.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Příručka včelaře - Návod na pěstování včel na dvoře, za domem, na střeše či na zahradě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Příručka včelaře - Návod na pěstování včel na dvoře, za domem, na střeše či na zahradě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Příručka včelaře - Návod na pěstování včel na dvoře, za domem, na střeše či na zahradě (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Příručka včelaře - Návod na pěstování včel na dvoře, za domem, na střeše či na zahradě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Příručka včelaře - Návod na pěstování včel na dvoře, za domem, na střeše či na zahradě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Příručka včelaře - Návod na pěstování včel na dvoře, za domem, na střeše či na zahradě