Přívěsky z modelovacího stříbra - 50 úžasných projektů s podrobnými popisy práce pro začát

Kód: 7359400

Úplný název:

Přívěsky z modelovacího stříbra - 50 úžasných projektů s podrobnými popisy práce pro začát (Heaserová Sue): 50 úžasných projektu s podrobnými popisy práce pro zacátecníky i pokrocilé

Autor a popis:

Heaserová Sue, Metafora, 144 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
209 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Vyrobte si svůj vlastní stříbrný poklad...

Rádi byste měli spoustu krásných stříbrných přívěsků? Pro sebe, pro přátele, pro svoje blízké? Snadná pomoc. Vyrobte si svůj malý poklad.
Že nejste žádní boháči, a už vůbec ne stříbrotepci? Ani tohle není na překážku. Stačí, když si je vymodelujete.

Modelovací stříbro je v porovnání se skutečným ryzím stříbrem levné, ale šperky, které z něj vytvoříte, budou od těch pravých k nerozeznání.
V této knize vám nabídneme podrobné návody i inspiraci - 50 různých projektů od tradičních podkov či srdíček až po nejmódnější kousky.

Nebudete potřebovat žádné složité vybavení. Většinou postačí to, co je běžně k dostání, nebo co už dokonce máte doma. Do tvorby se tak mohou směle pustit i úplní začátečníci, kteří to s modelovacím stříbrem zkoušejí poprvé.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Přívěsky z modelovacího stříbra - 50 úžasných projektů s podrobnými popisy práce pro začát do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Přívěsky z modelovacího stříbra - 50 úžasných projektů s podrobnými popisy práce pro začát.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Přívěsky z modelovacího stříbra - 50 úžasných projektů s podrobnými popisy práce pro začát (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Přívěsky z modelovacího stříbra - 50 úžasných projektů s podrobnými popisy práce pro začát bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Přívěsky z modelovacího stříbra - 50 úžasných projektů s podrobnými popisy práce pro začát doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Přívěsky z modelovacího stříbra - 50 úžasných projektů s podrobnými popisy práce pro začát