Přízrak

Kód: 7473265

Úplný název:

Přízrak (Nesbo Jo):

Autor a popis:

Nesbo Jo, Kniha Zlín, 518 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
199 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Harry Hole se po třech letech strávených v Hong Kongu vrací domů do Norska, nejde ovšem o žádnou zdvořilostní návštěvu. Po příletu okamžitě míří na policejní ředitelství, kde žádá svého někdejšího nadřízeného, aby se mohl ujmout vyšetřování již takřka uzavřeného a objasněného případu vraždy na drogové scéně.
Harrymu je umožněno setkat se s domnělým vrahem, osmnáctiletým chlapcem, jehož Harry dlouho neviděl, avšak který mu kdysi byl velice blízký. Jejich setkání není jediným překvapením, jež Harryho při vyšetřování čeká. Vražda, zpočátku typická pro drogové prostředí, se rozroste do rozměrů, o jakých se Harrymu ani nesnilo. Sám se okamžitě ocitá ve velkém nebezpečí, protože se kvůli svým aktivitám stává velmi nepohodlnou osobou. Většina stop přitom ukazuje jediným směrem. Směrem vzhůru. A také vyšetřování vede k jedinému, nadmíru překvapivému vyústění.
Zdánlivě jasný případ vraždy na drogové scéně se komplikuje a Harry Holle se při jejím vyšetřování ocitá ve velkém nebezpečí. Na konci čeká opravdu překvapivé odhalení.

Nahlédnout do Přízrak Nahlédnout do Přízrak

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Přízrak do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Přízrak.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Přízrak (hodnotilo 3 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Přízrak bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Přízrak doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé