Pro lásku k dceři - Příběh matky, která se vydala hledat svou unesenou dceru do Libye

Kód: 2492653

Úplný název:

Pro lásku k dceři - Příběh matky, která se vydala hledat svou unesenou dceru do Libye (Taylorová Sarah):

Autor a popis:

Taylorová Sarah, Ikar, 232 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
223 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Sarah v mládí prodělala vážnou chorobu, léčila se na leukémii a rakovinu štítné žlázy. Všechno překonala, ale zdálo se, že už nikdy nebude mít děti. Když se seznámí s charismatickým Libyjcem Fauzím a po sňatku se jim narodí holčička, je Sarah v sedmém nebi. Ale její štěstí nemá dlouhého trvání. Fauzí se jí mění před očima a z pozorného ohleduplného manžela se postupně stává násilník a tyran. Sarah nakonec zažádá o rozvod. Nadia zůstane v její péči, ale Fauzí má nárok se s dvouletou dcerkou vídat. Jednou se však holčička z návštěvy nevrátí a Sarah se dozvídá, že Fauzí i s dcerkou zmizel v Libyi. Vydá se tedy dcerku hledat na vlastní pěst.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pro lásku k dceři - Příběh matky, která se vydala hledat svou unesenou dceru do Libye do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pro lásku k dceři - Příběh matky, která se vydala hledat svou unesenou dceru do Libye.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pro lásku k dceři - Příběh matky, která se vydala hledat svou unesenou dceru do Libye (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pro lásku k dceři - Příběh matky, která se vydala hledat svou unesenou dceru do Libye bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pro lásku k dceři - Příběh matky, která se vydala hledat svou unesenou dceru do Libye doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Literární biografie / Pro lásku k dceři - Příběh matky, která se vydala hledat svou unesenou dceru do Libye