Problémové chování u lidí s mentální retardací a autismem

Kód: 7367390

Úplný název:

Problémové chování u lidí s mentální retardací a autismem (Emerson Richard): Popisy, postupy a doporucení jak zasáhnout

Autor a popis:

Emerson Richard, Portal, 168 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
229 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Těžká mentální retardace často vede k problémovému chování, které může zahrnovat agresivitu, sebepoškozování, sklony k destruktivnosti, hyperaktivitu, nevhodné sexuální nebo společenské chování a neobvyklé návyky. Takové chování nepříznivě ovlivňuje zdraví a bezpečnost jak člověka postiženého, tak toho, kdo o něj pečuje. V knize autor shromáždil vyčerpávající přehled nejnovějších poznatků o charakteru, epidemiologii a příčinách problémového chování způsobeného mentální retardací a zároveň poskytuje cenné vodítko, jak v konkrétních situacích zasáhnout.
Kniha je nezbytnou pomůckou pro psychology, psychiatry, speciální pedagogy a další pracovníky pečující o lidi s mentální retardací.
Prof. E. Emerson je zkušeným odborníkem v oblasti mentální retardace. Aktivně provádí řadu výzkumů a o mentální retardaci přednáší na univerzitách.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Problémové chování u lidí s mentální retardací a autismem do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Problémové chování u lidí s mentální retardací a autismem.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Problémové chování u lidí s mentální retardací a autismem (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Problémové chování u lidí s mentální retardací a autismem bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Problémové chování u lidí s mentální retardací a autismem doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humanitní vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Humanitní vědy / Problémové chování u lidí s mentální retardací a autismem