Proč chtěl ptakopysk do Solopisk aneb Vybraná slova pro vybíravé děti

Kód: 2043768

Úplný název:

Proč chtěl ptakopysk do Solopisk aneb Vybraná slova pro vybíravé děti (Kalinová Daniela): aneb Vybraná slova pro vybíravé deti

Autor a popis:

Kalinová Daniela, Mladá Fronta, 128 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
207 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Učit se nazpaměť vyjmenovaná slova není zrovna vrchol zábavy, ale je třeba je znát. Proč si tedy tuhle činnost nezpestřit něčím, co nás pobaví a zároveň nám pomůže zapamatovat si lépe všechna ta měkká i a tvrdá y? Knížka Daniely Kalinové je plná vtipných říkanek, povídek, zajímavostí a vyprávění. Všechny texty se sice váží k vyjmenovaným slovům, ale nudu s nimi nezažijete. Místo vyjmenovaných slov po B budeme například cestovat do minulosti, zajedeme se podívat do Kobylis na jednu skříň, uděláme dobrý skutek a zkusíme trochu čarovat. Místo vyjmenovaných slov po L budeme lízat lízátka. Také poznáme lišaje, má strach, že se moc liší. U M si vyzkoušíme smysl pro nesmysl, P nám nabídne polopravdivý příběh pyšného pytláka Pecha. A samozřejmě toho ptakopyska z názvu knihy! A tak bychom mohli pokračovat dál až do Ruzyně. Víte, jak se tamní letiště teď nazývá? Že už to máte na jazyku?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Proč chtěl ptakopysk do Solopisk aneb Vybraná slova pro vybíravé děti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Proč chtěl ptakopysk do Solopisk aneb Vybraná slova pro vybíravé děti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Proč chtěl ptakopysk do Solopisk aneb Vybraná slova pro vybíravé děti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Proč chtěl ptakopysk do Solopisk aneb Vybraná slova pro vybíravé děti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Proč chtěl ptakopysk do Solopisk aneb Vybraná slova pro vybíravé děti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro děti a mládež

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Proč chtěl ptakopysk do Solopisk aneb Vybraná slova pro vybíravé děti