Pročištění syrovou stravou - Jak se uzdravit a zhubnout pomocí přirozených potravin

Kód: 7336770

Úplný název:

Pročištění syrovou stravou - Jak se uzdravit a zhubnout pomocí přirozených potravin (Shelton Penni): Jak se uzdravit a zhubnout pomocí prirozených potravin

Autor a popis:

Shelton Penni, Fontána, 240 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
258 Kč (368 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Jak se pročistit bez hladovění a strádání Vyzkoušejte pročištění syrovou stravou, která plně uspokojí vaši chuť k jídlu, pomůže vám zhubnout, získat spoustu energie, cítit se plni zdraví a současně zbaví vaše tělo všech škodlivých toxinů. V této knize najdete: • všechny potřebné informace pro pročištění se pomocí syrové stravy • test pro zjištění toho, nakolik je vaše tělo zatíženo toxiny • spoustu chutných receptů na syrové pokrmy • pravdivé příběhy lidí, kteří se uzdravili a zhubli pomocí syrové stravy • čtyři konkrétní základní programy pročištění syrovou stravou 3denní program pročištění pro zvýšení energie a celkové posílení Dopřejte svému tělu regenerační víkend, abyste se následující týden cítili plni energie. 7denní program pročištění pro omlazení Užijte si týden s chutnou syrovou stravou pro důkladné pročištění celého svého těla. 14denní program pročištění pro hlubokou detoxikaci Pokračujte v syrové stravě o pár dní déle, abyste se mohli těšit z lepší pleti, zdravějších vlasů, jasnější mysli a štíhlejšího těla. 28denní program pročištění pro úplnou tělesnou regeneraci a obnovu Dopřejte svému tělu úplnou regeneraci během intenzivního měsíce s výživnou syrovou stravou.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Pročištění syrovou stravou - Jak se uzdravit a zhubnout pomocí přirozených potravin do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Pročištění syrovou stravou - Jak se uzdravit a zhubnout pomocí přirozených potravin.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Pročištění syrovou stravou - Jak se uzdravit a zhubnout pomocí přirozených potravin (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Pročištění syrovou stravou - Jak se uzdravit a zhubnout pomocí přirozených potravin bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Pročištění syrovou stravou - Jak se uzdravit a zhubnout pomocí přirozených potravin doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Pročištění syrovou stravou - Jak se uzdravit a zhubnout pomocí přirozených potravin