Procvičování pro žáky 3. třídy - domácí PS - ČJ, matematika, prvouka, zábavné úkoly

Kód: 7371270

Úplný název:

Procvičování pro žáky 3. třídy - domácí PS - ČJ, matematika, prvouka, zábavné úkoly (kol.):

Autor a popis:

Sun, 71 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
57 Kč (79 Kč)
  / ks  
koupit
 

Procvičování - domácí pracovní sešit je určeno všem žákům třetích tříd, kteří by si rádi zopakovali či procvičili učivo z matematiky, českého jazyka a prvouky. Knihu je možné využít jako každodenního společníka při psaní domácích úkolů a procvičování znalostí, jež děti právě získaly ve škole, ale také třeba jako soubor cvičení na prázdniny. Najdete zde 49 úloh z matematiky, 47 z českého jazyka a 29 z prvouky. Každá dvacátá úloha přináší zábavu a rozptýlení.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Procvičování pro žáky 3. třídy - domácí PS - ČJ, matematika, prvouka, zábavné úkoly do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Procvičování pro žáky 3. třídy - domácí PS - ČJ, matematika, prvouka, zábavné úkoly.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Procvičování pro žáky 3. třídy - domácí PS - ČJ, matematika, prvouka, zábavné úkoly (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Procvičování pro žáky 3. třídy - domácí PS - ČJ, matematika, prvouka, zábavné úkoly bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Procvičování pro žáky 3. třídy - domácí PS - ČJ, matematika, prvouka, zábavné úkoly doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Procvičování pro žáky 3. třídy - domácí PS - ČJ, matematika, prvouka, zábavné úkoly