Procvičujeme si ... Psaní y/ý a i/í po tvrdých a měkkých souhláskách a psaní ě (2. ročník)

Kód: 7235238

Úplný název:

Procvičujeme si ... Psaní y/ý a i/í po tvrdých a měkkých souhláskách a psaní ě (2. ročník) (Švejdová Vlasta): Ceský jazyk ve 2. rocníku ZŠ

Autor a popis:

Švejdová Vlasta, SPN-pedagogické nakladatelství, 36 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
37 Kč (39 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Řada cvičebnic, která bude v průběhu roku 2004 vydána, obsahuje vždy vybraný jazykový jev, který mají podle osnov osvojit a procvičit žáci 2. - 5. ročníku ZŠ. Pro každý ročník jsou určeny dvě publikace ve formátu A5. Cvičebnice se uplatní jak ve škole, tak při domácím procvičování, využijí je jak učitelé, tak rodiče, kteří chtějí či potřebují zajistit kvalitní znalosti žáků. Každá cvičebnice je opatřena klíčem správných řešení.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Procvičujeme si ... Psaní y/ý a i/í po tvrdých a měkkých souhláskách a psaní ě (2. ročník) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Procvičujeme si ... Psaní y/ý a i/í po tvrdých a měkkých souhláskách a psaní ě (2. ročník).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Procvičujeme si ... Psaní y/ý a i/í po tvrdých a měkkých souhláskách a psaní ě (2. ročník) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Procvičujeme si ... Psaní y/ý a i/í po tvrdých a měkkých souhláskách a psaní ě (2. ročník) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Procvičujeme si ... Psaní y/ý a i/í po tvrdých a měkkých souhláskách a psaní ě (2. ročník) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Procvičujeme si ... Psaní y/ý a i/í po tvrdých a měkkých souhláskách a psaní ě (2. ročník)