Projekt štěstí - Rok splněných předsevzetí, Štěstí je nakažlivé – nechejte se nakazit i vy

Kód: 2491522

Úplný název:

Projekt štěstí - Rok splněných předsevzetí, Štěstí je nakažlivé – nechejte se nakazit i vy (Rubinová Gretchen):

Autor a popis:

Rubinová Gretchen, Ikar, 328 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
207 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
 

Zcela unikátní „projekt štěstí“, v němž se autorka se sympatickou umanutostí snaží měsíc po měsíci dodržovat svá předsevzetí, která mají dokázat, že každý člověk může dosáhnout štěstí. Její kniha i blog, který si vedla souběžně a v němž se raduje z úspěchů a vyznává ze svých selhání, vzbudily naprosto nebývalý ohlas. K jejímu programu se postupně s vlastními projekty přidávali další a další lidé a kniha nezadržitelně šplhala vzhůru po bestsellerových žebříčcích. V současné době se autorčinou jedinečnou roční cestou za štěstím mohou inspirovat lidé po celém světě.

Nahlédnout do Projekt štěstí - Rok splněných předsevzetí, Štěstí je nakažlivé – nechejte se nakazit i vy Nahlédnout do Projekt štěstí - Rok splněných předsevzetí, Štěstí je nakažlivé – nechejte se nakazit i vy

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Projekt štěstí - Rok splněných předsevzetí, Štěstí je nakažlivé – nechejte se nakazit i vy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Projekt štěstí - Rok splněných předsevzetí, Štěstí je nakažlivé – nechejte se nakazit i vy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Projekt štěstí - Rok splněných předsevzetí, Štěstí je nakažlivé – nechejte se nakazit i vy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Projekt štěstí - Rok splněných předsevzetí, Štěstí je nakažlivé – nechejte se nakazit i vy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Projekt štěstí - Rok splněných předsevzetí, Štěstí je nakažlivé – nechejte se nakazit i vy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Projekt štěstí - Rok splněných předsevzetí, Štěstí je nakažlivé – nechejte se nakazit i vy